Hotel Dačice Dyje
Hotel Dyje ubytování Dačice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Dyje / Dačice

Hotel Dyje najdete v městečku Dačice, okres Jindřichův Hradec, v oblasti nazvané Česká Kanada. Jeho poloha je prakticky v centru města.

V hotelu Dyje se můžete ubytovat na 1 noc či zde strávit celou Vaši dovolenou nebo posedět v hotelové restauraci u skleničky lahodného moku a vyzkoušet některou z nesčetných specialit.

Ubytování
Hotel zajišťuje ubytování v jedno- dvou- i třílůžkových pokojích a to jak bez příslušenství (umyvadlo s teplou a studenou vodou na pokoji, sprcha a wc na patře), tak i v apartmánech (umyvadlo, sprcha, wc, TV na pokoji) a to za velmi přijatelné ceny. Kapacita ubytování je cca 36 lůžek. Pobyt si lze objednat bez jídla nebo se snídaní. Možnost polopenze i plné penze. Další služby dle Vašeho přání.

Ubytování je vhodné jak pro návštěvníky krásného města Dačice a České Kanady, ale i pro aktivní turisty a cykloturisty. Česká Kanada je malebná oblast okresu Jindřichův Hradec při hranicích s Rakouskem, a nabízí mnoho přírodních krás, historických i kulturních zajímavostí - ubytujte se v hotelu Dyje, abyste měli dost času na seznámení se s nimi.

Gastronomie
Restaurace nabízí denní menu, které obsahuje minimálně 17 hotových jídel plus asi dalších 60 jídel od specialit kuchyně, darů moře až po jídla bezmasá. Jistě si každý vybere podle své chuti. V restauraci pro Vás zajistí také individuální akce jako jsou různé oslavy, svatby, abiturientské večírky, školení atd. Pro účely těchto "sezení" je možné pronajmout salónek a to v kapacitě cca 46 osob. V těchto případech je nutné dohodnout předem budete-li požadovat občerstvení či ubytování (obvykle v případě několika dní trvajících školení).

Dačice
V Dačicích budete mít řadu příležitostí ke kulturnímu či sportovnímu vyžití. Můžete navštívit Státní zámek Dačice, galerii či zámecký park. Během léta se v Dačicích a v blízkém okolí koná mnoho hudebních festivalů. K relaxaci slouží nově otevřené moderní koupaliště. K návštěvě lákají i dvě blízká historická města, 13 km vzdálené město Telč zapsané na seznamu Unesco a 14 km vzdálené renesanční město Slavonice. Určitě lze doporučit návštěvu hradu Lanštejn.

V Dačicích lze využít řadu služeb jako půjčovna kol, Fitnes, posilovna, kadeřnické a kosmetické služby, masáže a další. Jízda na koni - Plačovice.
Hotel Dačice Dyje - Služba na recepci je 24 hodinHotel Dačice Dyje - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Dačice Dyje -  je k dispozici připojení na internetHotel Dačice Dyje -  je k dispozici letní terasaHotel Dačice Dyje - K hotelu přísluší parkovištěHotel Dačice Dyje - disponuje restauracíHotel Dačice Dyje - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Dačice Dyje - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Dačice Dyje - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Dačice Dyje - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Jindřichův Hradec

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com