Hotel Dacice Dyje
Hotel Dyje ubytovanie Dacice Aktuálne počasie hmla
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
 

Hotel Dyje / Dacice

Hotel Dyje nájdete v mestečku Dačice, okres Jindrichov Hradec, v oblasti nazvanej Česká Kanada. Jeho poloha je prakticky v centre mesta.

V hoteli Dyje sa môžete ubytovať na 1 noc či tu stráviť celú Vašu dovolenku alebo posedieť v hotelovej reštaurácii pri poháriku lahodného moku a vyskúšať niektorú z nespočetných špecialít.

Dačice Hotel Dyje ubytovanie
Hotel zaisťuje ubytovanie v jedno-dvoj-i trojlôžkových izbách a to ako bez príslušenstva (umývadlo s teplou a studenou vodou na izbe, sprcha a wc na poschodí), tak i v apartmánoch (umývadlo, sprcha, wc, TV na izbe) a to za veľmi prijateľné ceny. Kapacita ubytovania je cca 36 lôžok. Pobyt si možno objednať bez jedla alebo s raňajkami. Možnosť polpenzie aj plnej penzie. Ďalšie služby podľa Vášho želania.

Ubytovanie je vhodné ako pre návštevníkov krásneho mesta Dačice a Českej Kanady, ale aj pre aktívnych turistov a cykloturistov. Česká Kanada je malebná oblasť okresu Jindrichov Hradec pri hraniciach s Rakúskom, a ponúka mnoho prírodných krás, historických i kultúrnych zaujímavostí - ubytujte sa v hoteli Dyje, aby ste mali dosť času na zoznámenie sa s nimi.

Hotel Dyje v Dačiciach reštaurácia - salónik
Reštaurácia ponúka denné menu, ktoré obsahuje minimálne 17 hotových jedál plus asi ďalších 60 jedál od špecialít kuchyne, darov mora až po jedla bezmäsité. Iste si každý vyberie podľa svojej chuti. V reštaurácii pre Vás zabezpečujú aj individuálne akcie ako sú rôzne oslavy, svadby, abiturientské večierky, školenia atď. Pre účely týchto "sedení" je možné prenajať salónik a to v kapacite cca 46 osôb. V týchto prípadoch je nutné dohodnúť vopred ak budete požadovať občerstvenie či ubytovanie (zvyčajne v prípade niekoľkých dní trvajúcich školení).

Dovolenka Česká Kanada Dačice hotel Dyje
V Dačiciach budete mať množstvo príležitostí ku kultúrnemu či športovému vyžitiu. Môžete navštíviť Štátny zámok Dačice, galériu či zámocký park. Počas leta sa v Dačiciach a v blízkom okolí koná veľa hudobných festivalov. K relaxácii slúži novo otvorené moderné kúpalisko. K návšteve lákajú aj dve blízke historické mestá, 13 km vzdialené mesto Telč zapísané na zozname Unesco a 14 km vzdialené renesančné mesto Slavonice. Určite možno odporučiť návštevu hradu Lanštejn.

V Dačiciach možné využiť celý rad služieb ako požičovňa bicyklov, Fitness, posilňovňa, kadernícke a kozmetické služby, masáže a ďalšie. Jazda na koni - Plačovice.
Hotel Dacice Dyje - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Dacice Dyje - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Dacice Dyje - možnosť pripojenia na internetHotel Dacice Dyje - k dispozícii letná terasaHotel Dacice Dyje - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Dacice Dyje - hotel má reštauráciuHotel Dacice Dyje - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Dacice Dyje - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Dacice Dyje - Izby s vlastnou toaletouHotel Dacice Dyje - Iybz sú vybavené televízorom
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Jindřichův Hradec

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com